szkoła tańca Agni

Zrób pierwszy krok - wejdź do krainy tańca

kursy tańca
szkoła tańca Toruń

Kurs tańca

Kursy tańca prowadzone są w formie godzinnych cotygodniowych spotkań. Każdy poziom obejmuje 8 spotkań (1 godz tygodniowo). Aby potańczyć sobie 2 razy w tygodniu zapisz się na 2 kursy tańca :) Jeżeli ktoś z jakiś przyczyn nie może uczestniczyć w całym kursie, istnieje możliwość wykupienia połowy karnetu. Szczegóły tutaj: CENNIK.

Jeżeli zastanawiasz się który kurs wybrać zajrzyj tutaj: SALSA SOLO , SALSA W PARACH , LATINO SOLO , RUEDA DE CASINO Możesz również przyjść na lekcję próbną i wtedy zdecydować. Jednak pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, a osoby które zdecydują się na wykupienie karnetu juz na pierwszych zajęciach będą miały miejsce "zaklepane" :)
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA Zapisz się już dziś. Jutro może zabraknąć wolnych miejsc :) zapisy na kurs tańca

Osoby, które miały już kontakt z salsą mogą dołaczyć do grupy w dowolnym momencie (po wczesniejszej rozmowie mailowej lub telefonicznej). Przeczytaj jak się ubrać i co ze sobą zabrać: TANECZNY STRÓJkursy tańca


UWAGA:


Spotkania odbywaja się 1 w tygodniu i trwają godzinę zegarową. Jeżeli ktoś chce uczestniczyć częściej w zajęciech np. 2 - 3 razy w tygodniu, może chodzić na 2 - 3 kursy np. na salsę solo, salsę w parach i latino solo.

Warto dołączyć do nas na : facebook, bo od czasu do czasu urządzane są konkursy w których można wygrać WEJŚCIÓWKĘ lub KARNET na kurs tańca i można przyjść na kurs GRATIS :)

Jeżeli nie zdążyłeś/zdążyłaś się zapisać na kurs, nic straconego. Będą nowe terminy kursów, więc zaglądaj tu czasami, żeby sprawdzić aktualne informacje.


AKCEPTUJEMY KARTY

benefitfitprofitfitflexok-systems

Designed by AGNI - 2014

: